Home
Exercises
Genius Academy
Financial literacy
Comparing prices
Comparing prices
Price per kilo and best buy.
How it works
Divide the price by the weight.
30 progressive levels, from basic to advanced
Levels 1 to 3 free, no card
More exercises in Financial literacy
Budget
Discounts
Interest
Shopping
Risk and return
Travel
Household bills
Instalments
Practical maths